etransport.pl www.dobryparking.pl www.kuchniakierowcy.pl www.zakazyruchu.pl
 

Czym jest - KierowcaDoZabrania.pl ?

Na czym to polega?

Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?

Jeśli tak to znalazłeś/aś rozwiązanie w postaci tej właśnie strony.

Jest to strona umożliwiająca nawiązanie kontaktu kierowcom potrzebującym pomocy w dostaniu się do auta oddalonego od miejsca zamieszkania (bądź do domu z miejsca postoju zestawu) i kierowcom mogącym zabrać kolegów po fachu do miejsca leżącego na trasie swojego przejazdu.

Przeglądać stronę może każdy, do dyspozycji jest też wyszukiwarka wg daty, ale dodawanie ogłoszeń (Potrzebuję się dostać do... / Zabiorę kierowcę) oraz szczegóły kontaktu (nr tel/email czy inne namiary) dostępne są tylko dla osób zalogowanych (czyli posiadających konto w etransport.pl)

Redaktor i wątek techniczny

W razie jakichkolwiek pomysłów lub problemów związanych z funkcjonalnością prosimy o zgłaszanie sugestii czy uwag do Kini bądź na wątku technicznym.

Bezpieczeństwo

Dotychczas kierowcy szukający możliwości podwiezienia lub tacy, którzy podwiezienie oferowali ogłaszali się w sposób otwarty na różnych forach internetowych eksponując numery swoich telefonów, adresy email, itd.

KierowcaDoZabrania.pl pokazuje dane kontaktowe tylko zarejestrowanym użytkownikom, tak by w razie niebezpiecznych sytuacji (problemów) udostępniać adresy IP upoważnionym organom Państwa w celu wykrycia sprawców.

Co robimy?

  1. Ofertę może dodać osoba która zarejestrowała konto w etransport.pl . Tak zarejestrowane konto zbiera historię logowań, czyli adresów IP i czasu logowania, które w razie konieczności pozwoli ustalić lokalizację osoby niebezpiecznej.
  2. Dane szczegółowe ofert/dane kontaktowe osób dodających ogłoszenie są ukryte przed anonimowymi użytkownikami.
  3. Rejestrujemy oglądających oferty - Zapisujemy jaki użytkownik, z jakiego adresu IP i kiedy oglądał ofertę.

Autor akcji:

etransport.pl

Partner akcji:

OZPTD - Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego


Trailer Magazyn


promy24


PTForum